Aktualności

Rekrutacja 2019/2020

Informacje o zapisie dzieci do klasy  I/ oddziału przedszkolnego

 Szkoły Podstawowej w Fałkowie na rok szkolny 2019/2020

 

1. Do klasy pierwszej/oddziału przedszkolnego  przyjmowane są wszystkie dzieci zamieszkałe w obwodzie Szkoły Podstawowej w Fałkowie  na podstawie zgłoszenia rodziców.

2. Spełnienie obowiązku szkolnego/przedszkolnego  rozpoczynają dzieci urodzone w:

 -   2012 roku - klasa  I,

-    2013 roku - oddział przedszkolny.

3. Zapisy dzieci odbywają się w terminie od 1 do 25 marca 2019 r.

4. Formularz zgłoszenia należy złożyć w sekretariacie szkoły w nieprzekraczalnym  terminie do 25 marca 2019r.

5. W przypadku podjęcia decyzji o zapisie dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły do innej szkoły podstawowej, rodzic zobowiązany jest do niezwłocznego pisemnego powiadomienia Szkoły Podstawowej  w Fałkowie o miejscu realizacji obowiązku szkolnego przez dziecko.

Karty zgłoszenia w załączniku.

Zgłoszenie dziecka do klasy 1

Zgłoszenie dziecka do przedszkola

Oświadczenie

 

Dyrektor Szkoły

mgr Ewa Cieślińska 

Skończył się rok 2018. Początek nowego roku to dobry czas, aby podsumować 2 konkursy ogłoszone w naszej szkole z okazji 100. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI. Zatytułowano je: „Polska jest tutaj!”.

Chętni uczniowie wykonali pracę plastyczną lub fotografię, na której znalazło się miejsce bliskie ich sercu. Okazało się, że takim miejscem może być zarówno pokój z perkusją, ogród, las tuż przy domu, a nawet boisko szkolne. Wcale nie wielkie miasta, znane budynki, place z pomnikami, które zna każdy Polak. Polska dla naszych uczniów jest tam, gdzie ich rodzina i przyjaciele.

W pierwszym konkursie – skierowanym do uczniów klas 0 – 4, zwyciężyła Anastazja z klasy 4, w drugim - Marianna z klasy 6. Obie dziewczynki, oprócz dyplomów, otrzymały w prezencie przewodniki pt. „Polska na weekend”. Oby miały okazję odkrywać nasz piękny kraj, który pełen jest cudownych obiektów przyrodniczych i architektonicznych!!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7