Aktualności

Skończył się rok 2018. Początek nowego roku to dobry czas, aby podsumować 2 konkursy ogłoszone w naszej szkole z okazji 100. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI. Zatytułowano je: „Polska jest tutaj!”.

Chętni uczniowie wykonali pracę plastyczną lub fotografię, na której znalazło się miejsce bliskie ich sercu. Okazało się, że takim miejscem może być zarówno pokój z perkusją, ogród, las tuż przy domu, a nawet boisko szkolne. Wcale nie wielkie miasta, znane budynki, place z pomnikami, które zna każdy Polak. Polska dla naszych uczniów jest tam, gdzie ich rodzina i przyjaciele.

W pierwszym konkursie – skierowanym do uczniów klas 0 – 4, zwyciężyła Anastazja z klasy 4, w drugim - Marianna z klasy 6. Obie dziewczynki, oprócz dyplomów, otrzymały w prezencie przewodniki pt. „Polska na weekend”. Oby miały okazję odkrywać nasz piękny kraj, który pełen jest cudownych obiektów przyrodniczych i architektonicznych!!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7