Aktualności

Szkoła Podstawowa w Fałkowie przystąpiła do projektu edukacyjnego przygotowanego przez Unicef. Bardzo chcieliśmy pomóc przetrwać zimę dzieciom z ogarniętej wojną Syrii. Aby mieć swój udział w zapewnieniu im ciepłych ubrań, koców i opału, postanowiliśmy zorganizować wystawę, podczas której - w zamian za piękne ozdoby wykonane własnoręcznie przez uczniów naszej szkoły - można będzie przekazać darowiznę na rzecz potrzebujących. W tym celu od września wre praca na zajęciach pozalekcyjnych i świetlicowych. Przedsięwzięcie wsparli rodzice i dziadkowie naszych uczniów. Wielu z nich podarowało wykonaną przez siebie ozdobę świąteczną, a my znaleźliśmy dla niej właściciela podczas Świątecznej Wystawy Rękodzieła, która odbywała się w Naszej Szkole w dniach 13 - 15 grudnia br. Talent i wyobraźnia twórców nie zna granic! Z całego serca dziękujemy tym, którzy współtworzyli wystawę oraz tym, którzy się przy niej zatrzymali.

 • pomoc001
 • pomoc002
 • pomoc003
 • pomoc004
 • pomoc005
 • pomoc006
 • pomoc007
 • pomoc008
 • pomoc009
 • pomoc010
 • pomoc011
 • pomoc012