Aktualności

25 października obchodzony jest dzień naszych czworonożnych przyjaciół- Dzień Kundelka. Nasza szkolna społeczność co roku organizuje z tej okazji kiermasz, aby wspomóc "Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Gnieźnie. Gościem tego dnia był absolwent naszej szkoły pan Bogumił Wasiniewski - weterynarz, pasjonat przyrody. Z interesujących opowieści dzieci dowiedziały się jak należy się opiekować się domowymi zwierzętami, przygotować je do zbliżającej się zimy, a także usłyszały ciekawe wiadomości z życia lasu; między innymi mogły posłuchać głosów zwierząt naśladowanych przez gościa, któremu serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas. Zainteresowani uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym, w którym należało wykonać portret psa dowolną techniką z dołączonym opisem. Wyróżnione prace wykonały uczennice: Magda Frankowska z kl. VI a, oraz Julia  Polerowicz z kl. VII. Wszystkim darczyńcom za udział w kiermaszu, podarowaną karmę i pomoc w organizacji tego dnia dziękują organizatorzy:

                                                                                                                                                 Koło Przyrodnicze
                                                                                                                                                 Samorząd Uczniowski
  • oooostatnie 001
  • oooostatnie 006
  • oooostatnie 009
  • oooostatnie 011
  • oooostatnie 012
  • oooostatnie 016
  • oooostatnie 018