1. Do klasy pierwszej/oddziału przedszkolnego  przyjmowane są wszystkie dzieci zamieszkałe w obwodzie Szkoły Podstawowej w Fałkowie  na podstawie zgłoszenia rodziców.

2. Spełnienie obowiązku szkolnego/przedszkolnego  rozpoczynają dzieci urodzone w:

-   2012 roku - klasa  I,

-    2013 roku - oddział przedszkolny.

3. Zapisy dzieci odbywają się w terminie od 1 do 25 marca 2019 r.

4. Formularz zgłoszenia należy złożyć w sekretariacie szkoły w nieprzekraczalnym  terminie do 25 marca 2019r.

5. W przypadku podjęcia decyzji o zapisie dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły do innej szkoły podstawowej, rodzic zobowiązany jest do niezwłocznego pisemnego powiadomienia Szkoły Podstawowej  w Fałkowie o miejscu realizacji obowiązku szkolnego przez dziecko.

Karty zgłoszenia w załączniku.

Zgłoszenie dziecka do klasy 1

Zgłoszenie dziecka do przedszkola

Oświadczenie

Dyrektor Szkoły

mgr Ewa Cieślińska

Połączenie sportu i świątecznego nastroju – tak w paru słowach można opisać Mikołajkowy Turniej Unihokeja Dziewcząt Szkół Podstawowych, który odbył się 11 grudnia 2018 roku. Otwarcia turnieju dokonała Ewa Cieślińska dyrektor Szkoły Podstawowej w Fałkowie. Nad stroną sportową turnieju, czuwali Rafał Frąckowiak i Janusz Gawlak – nauczyciele wychowania fizycznego. Finalnie, wygrała drużyna Szkoły Podstawowej w Łubowie na drugim miejscu uplasowała się drużyna Szkoły Podstawowej w Fałkowie natomiast trzecie miejsce na podium przypadło drużynie Szkoły Podstawowej w Owieczkach. Tuż za podium uplasowała się drużyna SP Fałkowo II. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale z motywem świątecznym. Ponadto szkoły za udział w turnieju okazałe puchary i dyplomy. Organizatorzy przygotowali również nagrody rzeczowe. Zwycięska drużyna otrzymała bidony sportowe, a najlepsza bramkarka i zawodniczka turnieju drobny sprzęt sportowy. Warto dodać, że najlepszą bramkarką turnieju została Dorota uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Fałkowie. Na zakończenie turnieju, każdy z uczestników otrzymał mikołajkową czekoladę. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, doping kibiców oraz zaangażowanie zespołów, które sprawiły, że impreza od początku przepełniona była wieloma pozytywnymi emocjami. Organizatorem turnieju był Gminny Klub Sportowy „Piast” Łubowo oraz Szkoła Podstawowa w Fałkowie.