16 stycznia to kolejny siatkarski wtorek, który obfitował w niesamowite emocje. W Mistrzostwach Gminy Mecz z reprezentacją Łubowo w siatkówce chłopców nasza drużyna znalazła się w finale. SP w Owieczkach o I miejsce był wyrównany.

W I secie 25:10 dla Owieczek, a w II – 25:10 dla Fałkowa. W III decydującym secie fałkowianie popełnili kika drobnych błędów i przegrali 15:11. Osiągnięty wynik przyjęliśmy z wielkim zadowoleniem, bo siatkówka w naszej szkole zawsze cieszyła się wielkim zainteresowaniem. To, czego dokonał Maciej Stanczewski z klasy 6b przejdzie do historii sportu szkolnego. Sam rozprawił się z drużyną z Łubowa, wykonując raz za razem 25 zagrywek siatkarskich sposobem górnym. Wzbudziło to ogromny zachwyt publiczności.

Skład naszej drużyny:

I czwórka: Kacper Macioszek (kl.5), Adrian Melewski (kl.5), Karol Marcinkowski (kl.5), Filip Sosiński (kl.5), rezerwowy: Patryk Kozioł (kl.5).

II czwórka: Maciej Stanczewski (kl.6b), Marcel Wróblewski (kl.6b), Szymon Wawrzyniak (kl.6b), Bartosz Kotkowski (kl.6a), rezerwowy: Bartosz Szulc (kl.6a).